fbpx

Kullanım Koşulları

Bu web sitesine girmek veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmak, aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmek anlamına gelir.

www.eaygulets.com (Ölüdeniz Suar Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.), siteye girilmesi, sitenin kullanılması, sözleşmenin ihlali nedeniyle oluşması durumunda ortaya çıkabilecek herhangi bir gerçek veya dolaylı zarardan sorumlu değildir. ve / veya web sitesindeki bilgiler vb.

www.eaygulets.com web sitesinde her türlü hizmeti, ürünü, kullanım şartını ve bilgiyi değiştirme, web sitesini yeniden yapılandırma, işlemlerini geçici olarak veya kalıcı olarak durdurma / askıya alma hakkına sahiptir. Web sitesinde görülen herhangi bir değişiklik de yürürlüğe girer. Tüm değişiklikler kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar diğer bağlantılı web siteleri için de geçerlidir.

www.easygulets.com, işlemin kesintilerinden, hatalardan, ihmallerden, kesintilerden, silinmelerden, kaybolmalardan, işlemlerde veya iletişimde gecikmelerden, bilgisayar virüslerinden, iletişimsel yanlış anlamalar, soygunlardan, silinmelerden veya izinsiz girişlerin ihlallerden dolayı sorumlu değildir. sözleşmenin, bedelin, ihmalin veya diğer sebeplerin

Web sitesi, www.easygulets.com’un kontrolü altında çalışmayan başka web sitelerine referanslar veya bağlantılar içerebilir, ancak bu web sitelerinin içeriğinden veya diğer bağlantılarından sorumlu değildir.

www.easygulets.com, web sitesinin genel şeması ve tasarımı (burada MALZEME olarak adlandırılır) ve www.easygulets.com ve diğer markaların tüm bilgileri, resimleri, markası dahil tüm materyallerin sahibi ve / veya lisans sahibidir. , mekan isimleri, logo, ikon, tanıtım, yazılı, elektronik veya grafiksel veri veya makinalarda, yazılım ve ödeme sistemlerinde okunması uygun teknik veriler, web sitesinin çalışma metodu ve bunlarla ilgili fikri ve sınai mülkiyet hakları. Web sitesinde kullanılan kodlar ve yazılımlar dahil olmak üzere hiçbir Materyal önceden onay almadan veya referans vermeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, çevrilemez, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, e-posta ile gönderilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. Web sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bunlara karşı hareket etmek, hukuki ve cezai sorumlulukları belirtir. www.easygulets.com, burada özellikle belirtilmeyen diğer tüm hakları saklı tutar.

www.easygulets.com bu yasal uyarı sayfasının içeriğini istediği zaman güncelleme ve kullanıcılarına web sitesini kullanarak istediği zaman yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.