fbpx

Gizlilik Politikası

www.easygulets.com kayıt sırasında ve sonrasında bazı kişisel bilgiler ister. Www.easygulets.com sitesinin birinci önceliği, kişisel bilgiler için güvenliği korumak ve sürdürmektir. Bu amaçla verilen bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmaz veya Üyelik Sözleşmesinde belirtilen şartlar ve amaçlar dışında kullanılır.

www.easygulets.com, kullanıcıların IP adreslerini belirleyebilir ve gerektiğinde sistematik sorunları tespit etmek ve bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmek için kullanabilir. IP adresleri kullanıcıları tanımlamak ve demografik bilgileri toplamak için kullanılabilir.

Kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda iletişim bilgileri (ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası ve posta adresi) istenecektir. Satın alma formlarında kredi kartı bilgileri talep edilecektir. Yukarıda belirtilen kişisel bilgiler; satın alma, ürün ve hizmet tahsis etme, ödeme alma, satın alma, satın alma hakkında bilgilendirme, ürün ve hizmetlerle temasa geçme, bilgi güncelleme, üyeliği yönetme ve taşıma, ürün ve hizmet önerme ve üçüncü tarafların bizim için teknik, lojistik ve ilgili diğer işleri yürütmesini sağlamak.

Aksi belirtilmedikçe, www.easygulets.com’a üye olduktan sonra günlük ve haftalık bilgilendirici e-postalar e-posta adresinize gönderilecektir. İstediğiniz zaman değişiklik yapma, abonelikten çıkma veya posta listesine yeniden abone olma hakkınız vardır. Bu e-postaların içeriği, satın alınan ürün (ler), ilgilenebileceğiniz diğer ürünler, üçüncü tarafların reklamları / veya diğer ilgili bilgilerle ilgili bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler web sitesini kullanıcıların menfaatlerine uyarlamak için kullanılır. Bu bilgiler, reklamları yalnızca hedef kitlelere uyarlamayı sağlamak için yalnızca toplu bilgiler olarak olmak üzere reklamverenler ile paylaşılabilir. Bu bilgiler herhangi bir kişisel bilgiyi içermez ve sadece grup olarak kullanıcıların eğilimleri hakkında bir bölümleme ve indirim yapmak için kullanılabilir. Finansal bilgiler, satın aldığınız ürün ve / veya hizmetler ile ilgili size fatura göndermek için kullanılır. Web sitesinden bir ürün veya hizmet satın aldığınızda, size ait finansal bilgilerin, ödemenizi yapmanız için gereken üçüncü taraflarla (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) Paylaşılmasını kabul edersiniz. Paylaşılacak bilgiler, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 dahil tüm gerekli finansal bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgiler internet güvenlik standardı SSL Secure system 256 mbit ile korunmaktadır. SSL Secure ile yetkisiz kişilerin veya kurumların hiçbir bilginizi elde edememesi sağlanır. Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir soru veya öneriniz için lütfen web sitesindeki iletişim bölümünden bir e-posta gönderin.

www.easygulets.com üyelik iptali, info@easygulets.com adresine e-posta göndererek veya “Hesabım” bölümündeki “Üyelik İptali” ile yapılabilir.

Müşteriler, www.easygulets.com sisteminde depolanan kişisel bilgileri hakkında yazılı bilgi almak için ücretsiz talepte bulunabilirler. Bilgilerin düzeltilmesi veya silinmesi ile ilgili herhangi bir talep, yasaların öngördüğü dereceye kadar derhal yürürlüğe girecektir.

İsim, adres, e-posta adresi ve telefon numarası gibi kişisel bilgilerden istek ve istekleri cevaplaması, bu istek ve istekleri yerine getirmesi veya etkileşimli istemci programları yürütmesi istenebilir. Yalnızca arzunuz ve onayınızla, www.easygulets.com üyesi olacaksınız ve bu bilgiler bizimle paylaşılacak.

Verilen bilgiler şirket veri bankasında saklanır ve saklanır. Bu bilgiler istekleri cevaplamak ve / veya posta, e-posta veya telefon yoluyla yeni ürünler, hizmetler ve kampanyalar sunmak / sunmak / sunmak için kullanılabilir. Mevcut yönetmelik gerektirmediği sürece bu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmayız.

Web sitesi, IP adresi, kullanıcıların bilgisayarının yazılım sistemi ve tarayıcı uygulaması gibi verileri toplayan teknolojiler kullanır.

Adres: EASYGULETS / ÖLÜDENİZ SUAR TUR. Ve TİC. LTD. ŞTİ.
Taşyaka Mah. Baha Şıkman Cad. Utku İş Merkezi No: 12/2 Fethiye / MUĞLA
Telefon: 0252 612 91 99
E-posta: hello@easygulets.com